Ring sentralbordet: 90 22 22 20
Send e-post til post@bergdolmo.no
Fakturamottak: bergdolmo@ebilag.com

Administrasjonen

Oddvar Nygaard Hansen
Daglig leder

T: 924 28 775
oddvar@bergdolmo.no

 

Inge Hansen
Kontor/administrasjon

Fagbrev trelast, 20 års erfaring

T: 911 03 761
inge@bergdolmo.no

Prosjektledere

Jan Erik Jordet

Fagbrev tømrer, 20 års erfaring
betong, mur og flis

T: 915 56 823
jan.erik@bergdolmo.no

Ludwig Neubauer

Fagbrev møbelsnekker, 10 års erfaring

Ådne Lindvik

Avdelingsleder Lillehammer
Fagbrev tømrer, Mesterbrev

T: 481 91 588
adne@bergdolmo.no

Torgeir Grindstuen

Fagbrev tømrer. Får mesterbrev ila 2019

T: 918 53 183
torgeir@bergdolmo.no

Kalkulatører

Geir Ekren

Prosjektleder Anlegg

T: 957 44 227
geir@bergdolmo.no

Bas

Jørgen Nilsen

Fagbrev tømrer, 17 års erfaring. Våtromssertifikat

Runar Sletten

25 års erfaring

T: 907 66 606
runar@bergdolmo.no

Lars Ottar Ekre

Fagbrev tømrer, 3 års erfaring

Zilvinas Luksas

Fagbrev tømrer, 20 års erfaring

Rune Holten

Fagbrev tømrer, 15 års erfaring

Tømrere

Jan Åge Skreden

Fagbrev tømrer, 15 års erfaring

Tommy Damstuen

Fagbrev tømrer, 17 års erfaring

Per Marius Lilleengen

Fagbrev tømrer, 17 års erfaring

Tord Anders Spartveit

Fagbrev tømrer, 5 års erfaring

Troels Tore Hansen

Tømrer, 10 års erfaring

Donatas Naradauskas

Tømrer

Modestas Ciuzas

Fagbrev tømrer, 20 års erfaring

Flis/mur

Artur Pawlikowski

Tømrer, maling, flis og mur

Ivan Moskalenko

Tømrer, maling, flis og mur

 

Povilas Maksvytis

Tømrer, maling, flis og mur

Svein Åke Stakston

Tømrer, maling, flis og mur

Lærlinger

Even Kvehaugen

Lærling start 2016

Even Olstad

Lærling start 2017

Karl Engen

Lærling start 2017

Marius Hårstad Langset

Lærling start 2017

Jurre Besseling

Lærling start 2018