Ring sentralbordet: 90 22 22 20
Send e-post til post@bergdolmo.no
Fakturamottak: bergdolmo@ebilag.com

Administrasjonen

Oddvar Nygaard Hansen
Daglig leder

T: 924 28 775
oddvar@bergdolmo.no

 

Inge Hansen
Kontor/administrasjon

Fagbrev trelast, 20 års erfaring

T: 911 03 761
inge@bergdolmo.no

Bjørn Ødegård
HMS, lager og utstyr

T: 950 01 211
bjorn@bergdolmo.no

Kjell Gaute Fyrun
Økonomi

T: 908 01 678
kjell@bergdolmo.no

Prosjektledere

Jan Erik Jordet

Prosjektleder, Otta

Fagbrev tømrer, 20 års erfaring
betong, mur og flis

T: 915 56 823
jan.erik@bergdolmo.no

Ludwig Neubauer

Prosjektleder, Lillehammer

Fagbrev møbelsnekker, 10 års erfaring

T: 994 14 576

ludwig@bergdolmo.no

Ådne Lindvik

Avdelingsleder Lillehammer
Fagbrev tømrer, Mesterbrev

T: 481 91 588
adne@bergdolmo.no

Torgeir Grindstuen

Prosjektleder / Markedssjef , Otta 

Fagbrev tømrer. Får mesterbrev ila 2019

T: 918 53 183
torgeir@bergdolmo.no

Torgeir Skare Thygesen

Kalkulatør / Marked, Lillehammer

T: 915 48 034
torgeir.st@bergdolmo.no

 

Anlegg

Ole Martin Lusæter

Anleggsleder

T: 991 16 455
ole.martin@bergdolmo.no

Ola Fosshaugen

Maskinfører, 10 års erfaring

Jan Roger Sveen

Lastebilsjåfør, 5 års erfaring

Hans Andre Rindølen

Maskinfører, 5 års erfaring

Bas

Runar Sletten

25 års erfaring

Lukasz Wegrzynowski

Fagbrev tømrer, 10 års erfaring

Rune Holten

Fagbrev tømrer, 15 års erfaring

Zilvinas Luksas

Fagbrev tømrer, 20 års erfaring

Modestas Ciuzas

Fagbrev tømrer, 20 års erfaring

Troels Tore Larsen

Tømrer, 18 års erfaring

Servicesnekker

Sigbjørn Lindebroten

Tømrer, 3 års erfaring

Tømrere

Jan Åge Skreden

Fagbrev tømrer, 15 års erfaring

Tommy Damstuen

Fagbrev tømrer, 17 års erfaring

Per Marius Lilleengen

Fagbrev tømrer, 17 års erfaring

Martin Borge Johannessen

Fagbrev tømrer, 5 års erfaring

Gintaras Rudzinskas

Fagbrev tømrer, 30 års erfaring

Daniel Zdiek

Fagbrev tømrer, 15 års erfaring

Kamil Wegrzynowski

Fagbrev tømrer, 10 års erfaring

Donatas Naradauskas

Tømrer

Jaroslaw Kuc

Tømrer

Lukasz Marcin Palazek

Fagbrev tømrer, 10 års erfaring

Øystein R. Tofte

Fagbrev tømrer, 5 års erfaring

Tord Anders Spartveit

Fagbrev tømrer, 5 års erfaring

Tord Anders Spartveit

Fagbrev tømrer, 5 års erfaring

Even Kvehaugen

Tømrer

Betong

Jørgen Nilsen

Fagbrev tømrer, 17 års erfaring. Våtromssertifikat

Kai Ola Randen

Hjelpearbeider, 2 års erfaring

Flis/mur

Artur Pawlikowski

Tømrer, maling, flis og mur

Ivan Moskalenko

Tømrer, maling, flis og mur

 

Povilas Maksvytis

Tømrer, maling, flis og mur

Svein Åke Stakston

Tømrer, maling, flis og mur

Lærlinger

Jurre Besseling

Lærling start 2018

Even Olstad

Lærling start 2017

Karl Engen

Lærling start 2017

Marius Hårstad Langset

Lærling start 2017